الان افراد زیادی در بخشای جور واجور تخصص دارن، اما تا الان همیشه واسه شرکتی به عنوان کارمند فعالیت کردن، مشکل اینجاست که این افراد به درستی نمی دونن که چیجوری میشه به کسب درآمد از فضای آنلاین پرداخت؟ در این مقاله با چه جوری همراه باشین تا شما رو با روشای جور واجور کسب درآمد از اینترنت آشنا کنیم.

 

۱. کار و کاسبی راه اندازی کنین

فرصتای زیادی وجود دارن و اگه بتونین سرویس یا وسیله آنلاینی راه اندازی کنین که بتونه احتیاجی پرتقاضا رو برطرف کنه، میتونین تا کسب و کاری باارزش بسازین. البته راه اندازی کار و کاسبی نیازمند توجه، سعی و البته منابع مالیه.

برخلاف بقیه کسب و کارا، شکلای جور واجور استارتاپا با رقابتای خیلی بیشتری روبه رو هستن. مهم ترین چیزی که قبل از شروع بهش احتیاج ندارین یک مسئله. مردم به چی احتیاج دارن که درحال حاضر بهش دسترسی ندارن؟ چه راه حلی هست که شما می تونین اونو بهبود بدین؟ این پایه استارتاپای موفقه.

وقتی مسئله یا احتیاج دلخواه رو پیدا کردین، باید ایده ی خود رو اعتبارسنجی کنین و مطمئن شید که مشتریانی وجود دارن که واسه راه حل شما پول پرداخت کنن.

معنای این مرحله ساختن کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) است تا به کمک اون بتونین از مشتریا بازخورد بگیرین و بازار رو واسه عرضه محصول تست کنین. باید هزینه های تولید، عرضه و حاشیه ی سود خود رو هم محاسبه کنین.

البته شما واسه ایجاد پول به خود پول احتیاج دارین. بعضی وقتا هزینه راه اندازی کار و کاسبی بالاست. بعد از به پایان رساندن مرحله اعتبارسنجی، راه های مختلفی واسه جذب سرمایه گذار ساده هست.

هنگامی که به مرحله رشد رسیدید، باید همه توجه تون روی جذب مشتری بیشتر، جذب سرمایه بیشتر و رشد کار و کاسبی متمرکز باشه.

۲. اپلیکیشن بسازین

درحال حاضر، خواسته زیادی واسه اپلیکیشنای به درد بخور هست. دو روش اصلی واسه کسب درآمد آنلاین از راه ساخت اپلیکیشن هست:

اولین راه از راه ایجاد استارتاپه، در این روش شما ایده ای رو به اپلیکیشن تبدیل می کنین. شما این ایده رو اعتبارسنجی می کنین و واسه بهبود اون پول جمع آوری می کنین تا پیشرفت دهنده استخدام کنین و محصولی اندازه پذیر بسازین.

اگه همه کارا رو درست انجام داده باشین، می تونین محصول خود رو روی بازارهای اپلیکیشن مثل گوگل پلی، کافه بازار و … بذارین و هر بار که فردی اپلیکیشن شما رو دانلود می کنه پول درآرین.

دومین راه که ارزون تر هم هست، اینه که خودتون اپلیکیشن موردنظرتان رو پیشرفت بدین. این روش به زمان بیشتری احتیاج داره، اما شما می تونین با توانایی بوت استرپ (Bootstrap) واسه پیشرفت نرم افزارها، مالکیت بیشتری روی محصول داشته باشین.

۳. یک مغازه مجازی بسازین و اجناس فیزیکی بفروشین

کسب درآمد از اینترنت با ۱۷ راه حل فوق العاده آموزشی

این یکی از قدیمی ترین روشای درآمدزایی آنلاینه. سازمانای زیادی کار و کاسبی خود رو به این صورت ایجاد کردن. شما چندین انتخاب دارین:

محصولی فیزیکی بسازین که مردم بهش علاقه دارن

اجناس رو با قیمت ارزون بخرین، بسته بندی اجناس رو تغییر بدین و با اجناس دیگر ترکیب کنین و با قیمت بالاتر بفروشین.

وب سایتی با مخاطبان خاص درست کنین و از سیستم همکاری در فروش با بقیه کسب و کارا استفاده کنین

در این سیستم شما محصول یک شرکت دیگر رو در سایت خود می فروشید. اگه بتونین محتوای باارزشی رو واسه کاربرانی که به دنبال اطلاعات محصولی خاص هستن، تهیه کنین و بعد اونا رو به جایی که بتونن اونو بخرن هدایت کنین، می تونین از هر فروش درصد دریافت کنین.

هر چند این روش واسه رسیدن به درآمد، زمان و سعی زیادی می خواد، اما اگه توانایی تولید محتوای باکیفیت رو داشته باشین، منبع خوبی واسه درآمدزایی آنلاین هستش.

۴. به فریلنسری بدین

کسب درآمد از اینترنت با ۱۷ راه حل فوق العاده آموزشی

اگه مهارتی مثل مهارت نوشتن، طراحی، پیشرفت وب، بازاریابی، مدیریت پروژه و …دارین، یکی از آسون ترین راه ها واسه درآمدزایی، فریلنسریه.

مشتری هایی زیادی واسه این کار وجود دارن. واسه شروع، میزان خواسته واسه مهارت تون رو . می تونین از بسترهای آنلاین زیادی واسه پیدا کردن این موقعیتای کاری و تبدیل شدن به فریلنسر موفق استفاده کنین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   کربوهیدرات چیه و چه نقشی در سلامت بدن داره؟

۵. مشاوره ی آنلاین ارائه بدین

درست مثل کار فریلنسری، می تونین علم خود رو بفروشین. اگه بتونین در نقش یک متخصص ظاهر شید، می ببینن که مردم زیادی وجود دارن که می خوان واسه زمان شما پول بدن.

می تونین مهارت و تجربه خود رو به شکل برنامه ای خلاصه کنین. این مدل درآمدزایی از اندازه پذیری بیشتری برخورداره.

۶. دوره های آنلاین بسازین

اگه در مورد ی خاصی متخصص هستین، می تونین علم خود رو به شکل دوره های آموزشی به فروش برسونین. این دوره ها می تونن به شکل کتاب الکترونیک ارائه شن و درآمد زیادی بسازه. درآمد حاصل از این دوره ها، درآمد غیرفعاله؛ یعنی فقط واسه ایجاد اون زمان صرف می کنین و بعد با کمی بازاریابی شاهد درآمدزایی هستین.

۷. می تونین در آپارات یا بقیه شبکه های اجتماعی کانال تأسیس کنین

شما می تونین از راه ، درآمدزایی کنین. پس هرچه بازدید بیشتری داشته باشین درآمد شمام افزایش پیدا می کنه. بیشتر کانالای موفق به دو راه درآمدزایی می کنن:

۱. محتوای آموزشی: مردم همیشه می خوان که آسونترین روش رو واسه یادگیری بیشتر یک مهارت بیاموزند.

۲. محتوای سرگرمی: بررسی اجناس، برنامه های کمدی، معرفی بازیای ویدئویی و … که می تونن واسه سرگرم کردن مردم مورداستفاده قرار بگیرن.

۸. پادکست ضبط کنین

پادکستا بسیار پرطرفدار هستن، چون که بیشتر افراد زندگی پرمشغله ای دارن و گوش دادن، راه راحت تری واسه دریافت محتواست. البته به دست آوردن مخاطب از این راه کمی طول می کشه، اما فرصتای زیادی در این بخش هست.

۹. کار پاره وقت پیدا کنین

اگه بخواهید که به شکل آنلاین کار کنین فرصتای زیادی واسه شما هست. شرکتا و کار و کاسبیای زیادی هستن که می خوان کارمندان دورکار داشته باشن. بعضی از این کارای دورکاری مثل پشتیبانی مشتری حتی نیازمند مهارتای زیادی هم نیس.

۱۰. در اینستاگرام تبدیل به یک اینفلوئنسر شید

درباره اینفلوئنسر مارکتینگ چقدر اطلاعات دارین؟ اگه بتونین با کمک روشای افزایش فالوئر در شبکه های اجتماعی و … در اینستاگرام دنبال کنندهای زیادی واسه خود دست وپا کنین، می تونین درآمد خوبی هم به دست بیارین. برندای بزرگ و حتی کار و کاسبیا، مبالغ بسیاری واسه این کار می پرازن تا بتونن در دید مخاطبان قرار بگیرن.

۱۱. خونه ی خود رو به شکل موقت اجاره بدین

شما می تونین بخشی از آپارتمان یا تموم اونو از راه سرویسایی مثل اسکان یار یا دهگردی به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی اجاره بدین. البته باید همیشه در دسترس مهمونا باشین تا بتونین از اونا پذیرایی کنین.

۱۲. به ثبت اطلاعات واسه شرکتا بدین

اگه از مهارت تایپ سریع برخوردارید، می تونین واسه سایت شرکتا، شروع به وارد کردن آنلاین اطلاعات کنین.

۱۳. به خریدوفروش دامنه ی اینترنتی بدین

کسب درآمد از اینترنت با ۱۷ راه حل فوق العاده آموزشی

این کار و کاسبی چندین ساله که هست. با اینکه نامای خوب زیادی ثبت شدن، اما می تونین بازم نامای دیگری رو با قیمت ارزون ثبت کنین و بعدا اونا رو با قیمت بیشتری بفروشین.

۱۴. تبدیل به یک مربی ورزشی آنلاین شید

اگه علم خوبی در مورد ی تناسب اندام دارین و از کاریزما هم برخوردارید، می تونین به شکل آنلاین و پاره وقت کار کنین. وقتی معروفیت شما بیشتر شد می تونین این کار رو به شکل تموم وقت انجام بدین.

۱۵. کار ویرایش ویدئو انجام بدین

تعداد ویدئوها در حال افزایشه و بیشتر مردم به دنبال افراد حرفه ای در این مورد می گردن. اگه مهارت کافی دارین می تونین به آسونی در این مورد پول در بیارین.

۱۶. سایت آماده بخرین

سایتا خیلی مثل به سهام هستن. خیلیا به درد نمی خورند، اما بعضیا می تونن پول زیادی بسازن. خرید وب سایتی که ایده ای قوی واسه درآمدزایی داره، راه جالبی واسه ایجاد درآمد آنلاینه. می تونین این سایتا رو در آینده به امید بالا رفتن ارزش شون خریدوفروش کنین.

۱۷. مشاوره ی بازاریابی واسه کسب و کارای کوچیک

اگه در مورد ی بازاریابی، سئو و مراحل فروش اجناس تجربه دارین، می تونین این مهارت رو در اختیار کسب و کارای کوچیک بذارین. اگه بتونین در مورد ی سئوی محلی واسه کسب و کارای محلی فعالیت کنین، شانس بالایی واسه درآمدزایی دارین. کسب وکارها همیشه به دنبال جذب مشتریان بیشتر هستن.کسب درآمد از اینترنت با ۱۷ راه حل فوق العاده آموزشی

ایده خود رو به پول تبدیل کنین


۳

دسته‌ها: آموزشی